تبلیغات
اندیشه روشن
اندیشه روشن
یادداشت‌های كم ‌و ‌بیش مذهبی، فرهنگی و سیاسی دو روشن‌اندیش

حسین قدیانی به علت عدم دسترسی به اینترنت خواستار درج دو نکته شد:

1. هر ده دقیقه یک پیامک به دست من می رسد که حاوی نام وبلاگ های فیلتر شده توسط قوه قضاییه است. 

2. امام خمینی (ره) جمله معروفی دارند که می فرمایند: "بکشید ما را ملت ما بیدارتر می شود." این جمله خطاب به آمریکا، اسرائیل، استکبار و منافقین است نه قوه قضاییه!!!!!!!!!!!!!!!! 

بسم الله.

حسین قدیانی را فیلتر کردید؟!!! مشرق نیوز را هم بعدش! دوئل را هم! سایت عکاس مسلمان را هم فیلتر کردید؟!!! بابا دست مریزاد آقای جعفری دولت آبادی، دادستان محترم!!!

خوب داد ما را ستاندی...

حضرات قوه قضای!!! فأین تذهبون ؟؟؟!!!!

مرا یادت هست آقای جعفری دولت آبادی؟ یادت آمد؟ من عکاس مسلمانم. شاید حضور من در برنامه های خبری را به یاد نیاوری. من یک عکاس خبری مغضوب هستم. مثل حاج حسین، مثل مشرق، مثل دوئل و خیلیهای دیگر؛ ما خار چشم دشمنان داخلی و خارجی این نظام و انقلاب هستیم. ما بسیجیان و فدائیان ولایت، امام سید علی حسینی خامنه ای هستیم. ماها چشم سران فتنه ای که راحت و آسوده در خانه هایشان آرمیده اند و هر روز براحتی آب خوردنی بیانیه های کذب و دروغین خود را صادر میکنند و از راه سایتهایشان آن را در جامعه اسلامیمان پخش میکنند در آورده ایم.

مرا میشناسید؟ من همانم که در سفرم با ولی امر مسلمین جهان، رهبر دلبرم به قم وبلاگم را با مطلب و عکسی با عنواناستقبال از امام خامنه‏ای در قم " ابروز کردم و با این عنوانم چشم دشمنان ولایت و این نظام را کور کردم. نمیدانم دیدید یا ندیدید که چطور شبکه بی بی سی فارسی کذّاب، با چه بغض و کینه و عداوتی این عنوان را همانروزها که قم بودم به تمسخر گرفت و نشان داد که تاب و تحمل راست و درستی را ندارد و نمیتواند از چشم یک عکاس هم به سادگی بگذرد. BBC Persian بخواند " " پاسخ عکاس مسلمان "

آقای جعفری دولت آبادی؛ دادستان عزیز که هنوز داد مظلومان و شهداء و خانواده های داغدارشان را نستاندی! میدانی رهبرت از شما چه خواسته؟ میدانی که رهبرت بارها و بارها از دستگاه قضایی ای که در آن باید داد مظلومان را بستانی چه خواسته؟ میدانی که سران فتنه نشسته اند و دارند به ریش شما و من میخندند که منتظرید تا ما را دستگیر کنید یا سایت ما را فیلتر کنید؟ میدانی که داغ دل خانواده شهدای فتنه سال 88 را تازه کردی؟ میدانی که رهبرمان بارها و بارها از شماها پیگیری مطالبه مردمی در خصوص محاکمه سران فتنه را خواسته؟ اما کو؟ کو گوش شنوایی که گوش به فرمان رهبر باشد! کو دستگاه قضایی ای که اطاعت از فرمان رهبری کند! قوه قضائیه ای که من بارها و بارها بعنوان یک عکاس خبری در آن وارد شده ام دیگر آن قوه نیست. قوه بی قوه ای شده که بجای ستاندن داد مظلوم داد ظالم را میستاند. حکم جلب فرزند شهیدی را میدهد که بسیجی زخم خورده و فدایی ولایت است و آن فرزند شهیدی که راست راست در خیابانهای این شهر قدم میزند و هر روز هیزم آتش فتنه را بیشتر و بیشتر میکند را آزاد رها کرده است. آن یکی آقازاده که سرمایه های این مرز و بوم را بالا کشیده و دارد برای خودش در خیابانهای لندن قدم میزند و همین روزها مادرش برای دیدنش رهسپار ان دیار کفر میشود را رها کرده و مدیر مسئولی که از مفاسد وی مینویسد را دادگاهی میکنید! این چه قوه با عدالتی است؟!

بیایید این وبلاگ قدیمی عکاس مسلمان خار چشم دشمنان نظام را هم فیلتر کنید خیالتان از ما راحت شود ....

وبلاگ عکاس مسلمان :www.ashouraeyan.persianblog.ir
وبلاگ آینده از آن حزب الله:www.24tir.mihanblog.com


حسین قدیانی از دادستانی تهران به محاکم قضایی شکایت خواهد کرد.

حسین قدیانی در تماس با وبلاگ نابودگر اعلام کرد پس از بازگشت از سفر از دادستان تهران به علت مسدودسازی سایت قطعه 26 بدون برگزاری محکمه شکایت خواهد کرد.

قدیانی در رابطه با مطلب نوشته شده در سایت الف خطاب به مدیرمسئول سایت گفت: این مسئله به شما ربطی ندارد که با قوه قضاییه در مورد من صحبت کنید. شما مسلما جزو خواص بی بصیرت نیستید اما من شما را از عوام بی بصیرت می دانم.
برای من خط مشی تعریف نکنید. در غیر اینصورت دفعه بعد پاسخ دیگری خواهم داد.

به نقل از خبرنگار مسلمان:
حسین قدیانی الان فکه است. برای مراسم ویژه روز عاشورا که در مقتل الشهدای فکه سالهاست با حضور بچه حزب اللهی ها برگزار میشود خودش را آماده می کند. او هر سال پای ثابت این مراسم است و امسال هم.

مثل هرسال برای مراسم عاشورا در فکه هستم

حسین قدیانی گفت: امسال هم مثل هر سال برای مراسم روز عاشورا عازم فکه شده ام، پس کسی فکر نکند از ترس بازداشت فرار کرده ام.

 از دادستان تهران به دیوان عدالت اداری شکایت میکنم

وی افزود: من از آقای دادستان تهران شاکی هستم که چرا سایتهای و وبلاگهای حزب اللهی که به فرموده مقام معظم رهبری (یا به قول خودش حضرت ماه) را به صورت غیرقانونی و بدون هیچگونه هماهنگی با کمیته تعیین مصادیق که تنها مرجع قانونی صدور مجوز فیلترینگ است فیلتر کرده است.

قدیانی ادامه داد: به محض بازگشت از فکه به تهران، از دادستان تهران به دیوان عدالت اداری شکایت خواهم کرد.

هیچ دیداری با دادستان تهران نداشته ام

وی تصریح کرد: شایعاتی شنیده ام که می گویند قدیانی با دادستان دیدار کرده است، این شایعات صحت ندارد و هیچگونه دیداری با ایشان نداشته ام.

بی بصیرت ها حرف از وساطت نزنند

این وبلاگ نویس مطرح ارزشی، خاطرنشان کرد: دیده ام سایت بعضی آقایان که من آنها را "عوام بی بصیرت" می دانم، سخن از تلاش خود برای مذاکره با دادستان و وساطت در رفع مشکل به میان آورده ام؛ ما اصلا در مورد بصیرت این افراد حرفها داریم، پس آنها را مجاز به وساطت یا پادرمیانی نمی دانیم.ارسال در تاریخ چهارشنبه 24 آذر 1389 توسط اندیشه روشن2
قالب وبلاگ