تبلیغات
اندیشه روشن
اندیشه روشن
یادداشت‌های كم ‌و ‌بیش مذهبی، فرهنگی و سیاسی دو روشن‌اندیش

بسم رب ‌الحسین

بسیار خرسند شدیم از باز شدن دوباره سنگر‌های مجازی افسران جنگ نرم و خوش‌آمد می‌گوییم به همه همسنگران عزیز و دوستان گرامی ...

امیدواریم همه ستاره‌های حضرت ماه و همه فرزندان انقلاب اسلامی در این عرصه موفق و موید به تاییدات الهی باشند ...

از قوه محترم قضاییه و ریاست محترم آن هم ممنونیم ...

این هم طرحی از دوئل به مناسبت یوم‌الله نه دی

و پاسخ آقای قدیانی به نامه تقدیر ریاست محترم جمهور:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

ریاست محترم جمهور و محبوب قلوب ملت/ جناب آقای محمود احمدی نژاد

با سلام و احترام

تقدیر شما از کتاب “نه ده” که در خط مقدم جنگ نرم با سران کفر و نفاق و فتنه و در دفاع از ولایت مطلقه فقیه نوشته شده بود، دگر بار بر روح مهربان و روحیه مظلوم نواز شما صحه گذاشت. هرگز خاطرات شیرین ۲ دوره ایام انتخابات که با شور و شعور آرزو داشتیم سرباز جمهوری از جنس رجایی داشته باشیم فراموش شدنی نیست. از آن زمان که شما خادم برومند و خستگی ناپذیر ملت، بی هیچ موی سپیدی تکیه بر صندلی خدمت زدید تا امروز که گرد پیری بر چهره تان نشسته، همواره عزم ما بسیجیان دعا برای دولت عدالت محور شما و یاری رساندن به حضرت عالی بوده است که ما شما را ستاره پر نور حضرت ماه می دانیم. دست خدوم و زحمت کش شما را می بوسم و از خداوند منان می خواهم تا ظهور خورشید، سردار سپاه خامنه ای باقی بمانید.

حسین قدیانی

خبر خوش بعدی را هم بخوانید:

سران فتنه ممنوع الخروج شدند

ممنوع الخروج شدن سران فتنه اولین نتیجه مطالبه بر حق ملت ایران مبنی بر محاکمه سران فتنه بود. بی شک این پیروزی به فتوحات بزرگتری منجر خواهد شد. مطالبات ملت و پیگیری های ما افسران جنگ نرم، همچنان یار و یاور قوه محترم قضاییه در اجرای عدالت است. از آنجا که بیم آن می رفت با خروج شیخ بیسواد از کشور، دستمایه تبسم بر لب ما کمرنگ شود، از مسئولین امر در این باب تشکر کرده و به خصوص بر اندیشمند جوان، جناب آقای آملی لاریجانی درود می فرستیم.

تا باشد همیشه از این خبرهای خوش ...

"اللهم اجعل محیای محیا محمد و آل محمد و مماتی ممات محمد و آل محمد"ارسال در تاریخ شنبه 4 دی 1389 توسط اندیشه روشن1
قالب وبلاگ